Skip to main content
BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis

AB „Oro navigacija“ (toliau „mes“) naudojame slapukus svetainėje (toliau „Paslaugos“). Naudokite paslaugas tik jei Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Jei naudojate Paslaugas, tuomet sutinkate su slapukų naudojimu. 

Mūsų slapukų naudojimo politika paaiškina kokie slapukai ir kokiu tikslu naudojami. 

Kas yra slapukai

Slapukai yra maži tekstiniai parametrai kuriuos jūsų interneto naršyklė gali išsaugoti jūsų kompiuteryje. Slapukai leidžia Paslaugoms ar trečiai šaliai identifikuoti jus kad lengviau ir patogiau suteiktų prieigą bei tinkamesnes paslaugas. 

Yra dviejų rūšių slapukai: sesijos ir ilgalaikiai.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes galime išsaugoti slapukus jūsų interneto naršyklėje (ir tuo pačiu jūsų kompiuteryje) kuomet Jūs naudojate Paslaugas. 

Mes naudojame slapukus šiais tikslais:

  1. įgalinti tam tikras funkcijas Paslaugose
  2. įgalinti Paslaugų naudojimo apskaitos statistikas
  3. išsaugoti jūsų pasirinkimus (pavyzdžiui kalbos pasirinkimą, paieško filtrą ir pan.)

Teikdami Paslaugas mes naudojame sesijos ir ilgalaikius slapukus: 

  1. techninius slapukus → jie sukuriami tam tikro funkcionalumo Paslaugose įgalinimui ir pašalinami sesijos pabaigoje
  2. trečių šalių slapukai → jie gali būti naudojami išorinėms paslaugoms tokioms kaip puslapių lankomumo statistikoms (pavyzdžiui Google Analytics).

 Slapukų sąrašas:

Slapuko pavadinimas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Aprašymas
csrftoken sukuriamas įeinant į puslapį 1 metai ir 4 dienos Slapukas naudojamas Paslaugų funkcionalumui įgalinti ir saugo unikalią simbolių reikšmę
sessionid sukuriamas įeinant į puslapį 14 dienų Slapukas naudojamas Paslaugų funkcionalumui įgalinti ir saugo unikalią simbolių reikšmę
django_language sukuriamas įeinant į puslapį 1 metai Slapukas naudojamas Paslaugų funkcionalumui įgalinti ir saugo kalbos pasirinkimą
_ga sukuriamas įeinant į puslapį 2 metai Šis slapukas susietas su Google Universal Analytics, kuris reprezentuoja atnaujintą Google analitikos servisą. Šis slapukas naudojamas unikalių vartotojų atskyrimui priskiriant attitiktinį skaičių kaip kliento identifikatorių. Jis įtrauktas į kiekvieną puslapio užklausą ir naudojamas lankytojo, puslapio ir naršymo apskaitai puslapio analitinėse ataskaitose.
_gid sukuriamas įeinant į puslapį 1 diena Šis slapukas naudojamas Google Analytics. Slapukas saugo ir atnaujina unikalią reikšmę kiekvienam aplankytam puslapiui ir naudojamas lankomų puslapių apskaitai.
_gat_UA-108228954-1 sukuriamas įeinant į puslapį 1 minutė Šio šablono slapukas naudojamas Google Analytics. Slapukas saugo ir atnaujina unikalią reikšmę kiekvienam aplankytam puslapiui ir naudojamas lankomų puslapių apskaitai.

Kokie yra jūsų pasirinkimai dėl slapukų

Jei patys norite ištrinti slapukus arba nurodyti savo naršyklei ištrinti arba atsisakyti slapukų, apsilankykite interneto naršyklės instrukcijų ar pagalbos puslapiuose.

Tačiau atminkite, kad jei ištrinate slapukus arba atsisakysite juos priimti, galimai negalėsite naudotis visomis mūsų Paslaugų funkcijomis, gali būti, kad negalėsite išsaugoti savo nuostatų ir kai kurie mūsų Paslaugų puslapiai gali būti nekorektiškai rodomi.

Kur galite rasti daugiau informacijos apie slapukus

Atnaujinimo data: 2024-07-17 15:33:31